Arkaplansız İnsanlar 2017 Koleksiyonu

 

Herkese merhabalar, uzun bir aradan sonra tekrardan bu satırları yazmak ayrı bir duygu veriyor benim için. Ayrıca yılın son demlerinde sizlerle 2017 yılında Photoshop’ta kullanabileceğiniz “ARKAPLANSIZ (Cut-out People) İNSANLAR” başlığı altında istediğiniz şekilde araştırıp kullanacağınız ve koleksiyonunuzda yer edinmesi gereken bir…. sözü kısa keseceğim arkaplansız (cut-out) insanları istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

( Kullanım hakları için site kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz.)


1.SKALGUBBAR

“Skalgubbar” Sizlere yüksek çözünürlükte .png formatında resimler sunuyor. Ayrıca çalışmalarınızda güzel yer edineceği kesin.

Kendilerini Nasıl Tanıtıyorlar?
Teodor Javanaud Emdén’in ve bildiği harika insanların kesintisizce büyüyen ve özenle seçilmiş koleksiyonu. Yapılandırılmamış mimarinin görselleştirmelerini hayata geçirmek için yapılmıştır. Bu, gündelik hayatını izleyen kişisel bir projedir. Evet, kendisi tüm insanları tanıyor ve onlara “Arkadaşım” diyorlar.

Evet… Ayrıca çoğu ünlü mimari ofislerin kendi resimlerini kullandıklarını da söylüyorlar. Bunlardan bir kaçı şu şekilde;

·       Snøhetta

·       Steven Holl

·       MAD Architects

·       MVRDV

·       OMA and Facebook

·       Diller Scofidio + Renfro

·       Peter Zumthor

·       Serpentine Galleries, BIG, Yona Friedman and NLÉ

·       Heatherwick Studio

·       Herzog & de Meuron

·       Mark Magazine #57

·       Market Street, Philadelphia

·       Sanaa, Snøhetta

·       BIG, Heatherwick Studio, Google

·       Zaha Hadid, …

Ve daha niceleri….

Eğer sizlerde kullanmak istiyorsanız. Sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca katkıda bulunmak ve geliştirmek için sitelerini ziyaret edin.

http://skalgubbar.se/

Sonraki yazılarımızda tekrardan görüşmek dileğiyle… Esen kalın…

Sevgilerimle Kubilay BIYIKLI
11.12.2017

Article written by admin

1994 yılında Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde dünyaya geldim. İlk,orta ve lise öğrenimimi Kayseri'de tamamladıktan sonra Üniversite için Kocaeli'ye geldim. Burada 4 yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra iş hayatına atıldım. Şu an Kocaeli'de ikamet ediyorum.

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir