Mimarlık ve Sanat Tadında Paylaşımlar
3ds max ve vray render

Vray Materialler 1 Beton Duvar

Herkese merhabalar arkadaşlar Youtube üzerinden derslerime başladım. 3ds max Vray materyalleri hususunda
ilk dersim Beton duvar hakkında. normalde bütün dersleri kendim hazırlayacaktım fakat bir sanatçının materyalini hazırladığını gördüm.
Bende bu şekilde başlayayım dedim. Evet ayrıca kendim bunlardan farklı bir şekilde materyal hazırlıyorum. Vray materyaller konusunda bilgisi olan ya da olmayanlar için güzel bir koleksiyon olacaktır. Materyal hazırlamanın çok farklı şekli vardır. Her sanatçıya göre değişebilir.
Herkesin hayatına kimse karışmaz 😉 . İlk dersime geçmek istiyorum.
İlk dersim youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca kendi sitemde bu materyallerin  açıklamalarını da yapmış oluyorum. Dilerseniz youtube üzerinden video izledikten sonra siteme gelip materyalleri buradan kaydedebilirsiniz.
Dilerseniz ilk videoma geçeyim.

Article written by:

1994 yılında Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde dünyaya geldim. İlk,orta ve lise öğrenimimi Kayseri'de tamamladıktan sonra Üniversite için Kocaeli'ye geldim. Burada 4 yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra iş hayatına atıldım. Tabi şans mı denir nasip mi bilmem ama 2 ay bir firmada çalıştıktan sonra şu an çalışmakta olduğum Bekiroğlu Mimarlığa geçiş yaptım. Şu an da burada mimarlık eğitimimi sürdürüyorum. (Not mimarlara tavsiye asla bir iç mimarlık firmasında çalışmayın. Mimarlık inanın çok daha güzel. ;) )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir